טיפים לנופש באיחוד האמירויות  

הרבה אנשים מחפשים את הדרך הטובה ביותר לבלות את החופשות שלהם. ע"פ דן כהן ורבים אחרים שעוסקים בתיירות, דובאי נותנת לא מעט אפשרויות כמו אטרקציות, מסלולי טיולים, מלונות ברמה גבוהה מאוד ועוד.

העיר היא לא רק בירת איחוד האמירויות הערביות, אלא גם מציעה הזדמנויות מדהימות למנוחה וכיף. בואו נדבר על נופש באיחוד האמירויות בתקופה הנוכחית של הנגיף העולמי. הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת על דובאי הוא שזו לא רק עיר, אלא מדינה שלמה עם מערכת חוקים ותקנות משלה. זה אומר שמטיילים צריכים להיות מודעים להנחיות האלה לפני שהם מגיעים לעיר היפה הזו שמושכת אליה תיירים מכל קצוות תבל.

מה חשוב לדעת על טיול באיחוד האמירויות? דן כהן עונה

– תיירים נדרשים לשאת דרכון בינלאומי עם תוקף של שישה חודשים עם ההגעה לאיחוד האמירויות.

– מטיילים נדרשים להגיש בקשה לוויזה לפני הנסיעה. תייר יכול לקבל שהות של עד 180 יום מאת מחלקת ההתאזרחות בנמל התעופה של דובאי עם השלמת תהליך הבקשה המקוון.

– דובאי היא יעד התיירות היוקרתי והפופולרי ביותר במזרח התיכון. יש לו אקלים מדברי יבש וטמפרטורה מושלמת כל השנה. בני האמירויות ידועים באירוח ובטבע מסביר פנים.

הנה כמה טיפים מאת דן כהן: לחקור את דובאי:

רגע לפני שאנחנו נותנים כמה טיפים, חשוב לזכור שדובאי ואיחוד האמירויות אינן מכניסות אליהן תיירים שמגיעים ממדינות אדומות. אם אתם מגיעים מכל מקום בעולם שנחשב יעד אדום מבחינת קורונה, דן כהן ממליץ לברר מראש את תקנות הבריאות הרלוונטיות אליכם. כך ייצא שלא תגיעו לחינם ליעד הנופש שלכם.

– צאו לסיור צילום בעיר כדי לחקור את הארכיטקטורה המודרנית והתרבות העתיקה של דובאי.

– דן כהן ממליץ לבקר בבית אמירי מסורתי כדי לחוות אורח חיים האמירי האותנטי.

תחקרו את דובאי בתקופה הנוכחית – דן כהן ממליץ

בסופו של דבר, צריך לזכור שהעיר היא אחד מיעדי התיירות הפופולריים ביותר בעולם. בדובאי יש משהו לכולם, עם אטרקציות לילדים, מבוגרים ומשפחות, יעד מושלם לירח דבש ועוד. מחופים ועד פארקים של שעשועים, דרך מוזיאונים וחיי לילה מפוארים, תוכלו למצוא כאן הכול כנראה.

אם אתם מעוניינים לחסוך כסף על כרטיס הטיסה שלכם ועל החופשה, יהיה מומלץ להזמין את הנופש ואת הכרטיס כמה שיותר מוקדם ומראש (לפחות מספר חודשים מראש). כמו כן, דן כהן ממליץ להצטייד בפוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל הרלוונטית לתקופתנו הנוכחית ומכסה טיפולים הקשורים בקורונה.

 

אין תגובות